Popis obiektu, Cennik Usług


Dom w spokojnym miejscu. Pojemność 17 łóżek + 4 dostawki, 5 sypialni. Parter - mały 2-łóżkowy pokój, pokój towarzyski z TV, mały fitness, 2x prysznic, 2x WC. Garaża za 1 samochód. 1.piętro - sypialnia, kuchnia, WC, łazienka z wanną. 2.piętro - 3 sypialni (2+5+4), łazienka z wanną. Free WiFi

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
Styczeń - marzec: od 250,- CZK/osoba/noc + energia. Ceny według ilości osób w grupie i długości pobytu.

Klient na miejscu płaci zużycie energii (gaz, woda, energia elektryczna).
Budynek został wyposażony w nowe okna iz 3 szkłami, co znacza radykalne zmniejszenie kosztów ogrzewania.
Sezon letni - ceny
Lato 2020

od 190,- CZK/osoba/noc według ilości osób i długości pobytu
Poza sezonem - ceny
Pobyt weekendowy w naszym domu (piątek - niedziela): min. 6.500,- CZK/obiekt w sezonie grzewczym, lub min. 5.000,- CZK/obiekt + zużycie energii
Zniżki:
Garaża za 1 samochód bezpłatnie. Zniżka 10% dla stałych klientów w następnym sezonie (nie jest ważne dla Sylwestra). Dzieci do 2,999 lat bez łóżka bezpłatnie.
Pozostałe informacje:
Pościel na żądanie za dopłatę 80,- CZK/łóżko.
Pies za dopłatę 60,- CZK/dzień.
Uprzejmie prosimy zabrać ręczniki z sobą!
W sezonie głównym możliwe tylko pobyty tygodniowe od niedzieli do niedzieli, więc jesteśmy w stanie zorganizować tylko ewentualne pobyty weekendowe.
Podczas przyjazdu wybierana jest kaucja powrotna 2 000,- CZK oraz zaliczka na energie (1500,- CZK).
Przy rezerwacji pobierany jest depozyt za pobyt. Depozyt rezerwacyjny nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania rezerwacji z jakiegokolwiek powodu na 90 lub mniej dni przed pobytem.
Klienci zobowiązani są wykonać podstawowe czyszczenie obiektu.
W zimie podczas pobytu goście sami czyści śniegu wokół domu. Środki do czyszczenia śniegu są dostępne w obiekcie. W zimie po przybyciu do dyspozycji są mniejsze parkingowe min. dla 4 mniejszych samochodów + garaż w obiekcie. Dodatkowe miejsca parkingowe są przy obiekcie.
Wyżywienie
Restauracja 50m, sklep z żywnością 70m (poniedziałek - sobota od 6:00). W Harrachowie znajduje się kilka restauracji, barów i kawiarni.