PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Harrachov je světoznámé zimní středisko. Mamutí můstek a hlavní sjezdovky pouze cca 15min. pěšky. Námi pronajímaný objekt je v klidném místě a přitom vzdálen pouze cca 200m od hlavního průtahu se snadným příjezdem. 300m daleko je místní sklárna a pivovar. Do centra a na sjezdovku cca 15 minut pěšky (nedaleko námi pronajímaného objektu jezdí místní skybus). V těsné blízkosti (100 m) je místní atrakce – bobová dráha, jejíž součástí je adrenalinová dráha a dětské hřiště s různými skluzavkami atd. O dobrém umístění námi pronajímaného objektu svědčí ta skutečnost, že nedaleko má rekreační objekt Parlament ČR.
Vybavení a služby
Náš pronajímaný rodinný dům má 5 ložnic s celkem 17 lůžky s možností dalších cca 4 přistýlek + 2 dětské postýlky. V přízemí je malý útulný pokoj s 3L, společenská místnost s BTV, kachlová krbová kamna, dětský fotbálek, 1x sprcha, 2x WC. V tomto podlaží je k dispozici lednice a koutek s rychlovarnou konvicí. Do krbových kamen dodáváme dřevo pouze pro silvestrovský týden jinak do vyčerpání zásob. Dále je zde garáž pro 1 OA, která slouží i jako lyžárna a kolárna. V 1.patře je ložnice (2L + dětská postýlka).Dále je na tomto patře kuchyň vybavená lednicí, plyn.sporákem s el. troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnými konvicemi, nádobím atd. Z kuchyně s jídelním stolem a 4 židlemi je vstup do prostorné jídelny pro cca 16 osob s další TV. Dále je na tomto podlaží samostatné WC a koupelna se sprchou a dalším WC. Ve 2.patře jsou 3 ložnice (3L+5L+4L), kuřácký koutek s rozkládací sedačkou (možnost přistýlky), koupelna s WC a vanou. Ve třílůžkové ložnici je navíc dětská postýlka. V pětilůžkové ložnici jsou dvě lůžka tvořena rozkládací sedací soupravou. Ve čtyřlůžkové ložnici je navíc rozkládací kanape jako přistýlka. K dispozici jsou dále 2 mobilní rozkládací lůžka. Ve čtyř a pětilůžkové ložnici jsou další TV. Dále je zde na chodbě k dispozici další lednička. Objekt má dva balkony s výhledem k bobové dráze. Objekt je vytápěn plyn.kotlem. V létě možnost posezení před objektem u ohniště. Parkování u objektu + garáž v objektu. Objekt pronajímáme pouze jako celek jedné skupině a tím je zaručeno soukromí našich hostů.Vybavená kuchyň, prostorná jídelna a společenská místnost zvyšují komfort pobytu. Možnost zajištění stravování v sousedních restauracích již cca 70 m od objektu. WI-FI internet zdarma. Stravu nezajišťujeme.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreace a služby v okolí: Harrachov je střediskem zimních sportů a rekreace mezinárodního významu. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Nejbližší vlek s lyž. školou 300 m. V okolí je dále značné množství cyklotras a značených turistických cest. V létě Vám zdarma vyveze čtyřsedačková lanovka Vaše kola na Čertovu horu, odkud můžete využít několik vrcholových cyklotras. Je zde množství upravených běžeckých tratí. Jsou zde půjčovny kol, motorových čtyřkolek, nemotorových trojkolek, tenisové kurty, minigolfová hřiště, golf (9 jamek), přírodní koupaliště, lanové centrum, bobová dráha, dětská hřiště atd. Navštívit můžete Mumlavské vodopády, Muzea skla, myslivosti a hornictví, Pivní lázně, místní pivovar s přilehlou sklárnou, nedaleké Polsko (2 km).