Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Harrachov je světoznámé zimní středisko. Mamutí můstek a hlavní sjezdovky pouze cca 10min. pěšky. Námi pronajímaný objekt je v klidném místě a přitom vzdálen pouze cca 200m od hlavního průtahu se snadným příjezdem. 200m daleko je místní sklárna a pivovar. Do centra a na sjezdovku cca 10 minut pěšky (nedaleko námi pronajímaného objektu jezdí místní skybus). V těsné blízkosti (150 m) je místní atrakce – bobová dráha, jejíž součástí je adrenalinová dráha a dětské hřiště s různými skluzavkami atd. O dobrém umístění námi pronajímaného objektu svědčí ta skutečnost, že nedaleko má rekreační objekt Parlament ČR.
Vybavení a služby
Náš pronajímaný rodinný dům má 6 pokojů s celkem 17 lůžky s možností dalších cca 5 pohodlných přistýlek (rozkládací sedačky). V přízemí je malý skromný pokoj s 3L, společenská místnost s BTV, kachlová krbová kamna, dětský fotbálek, 1x sprcha, 2x WC. Do krbových kamen dodáváme dřevo pouze pro silvestrovský týden jinak do vyčerpání zásob. Dále je zde garáž pro 1 OA, která slouží i jako lyžárna a kolárna. V 1.patře jsou dvě ložnice (2L a 2L). Jeden pokoj je vybaven velkou rozkládací sedací soupravou s dalšími dvěma lůžky (přistýlkami)a krásnou vyřezávanou holandskou stěnou. Dále je na tomto patře kuchyň vybavená dvěma lednicemi s mrazákem, plyn.sporákem s el. troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnými konvicemi, nádobím atd. Dále je na tomto podlaží samostatné WC a koupelna se sprchou a dalším WC. Ve 2.patře jsou 3 ložnice (2L+4L+4L), kuřácký koutek s rozkládací sedačkou, koupelna s WC a vanou. V jedné čtyřlůžkové ložnici jsou dvě lůžka tvořena palandou a ve dvoulůžkové ložnici je ještě dětská postýlka a rozkládací sedačka. Dále je zde k dispozici další lednička. Objekt má dva balkony s výhledem k bobové dráze vzdálené cca 70 m. Objekt je vytápěn plyn.kotlem. V létě možnost posezení před objektem u ohniště. Parkování u objektu + garáž v objektu. Objekt pronajímáme pouze jako celek jedné skupině a tím je zaručeno naprosté soukromí našich hostů.Vybavená kuchyň a společenská místnost zvyšuje komfort pobytu. Možnost zajištění stravování v sousedních restauracích již cca 50 m od objektu. WI-FI internet zdarma na objektu je v hlavní sezoně k dispozici. Stravu nezajišťujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreace a služby v okolí: Harrachov je střediskem zimních sportů a rekreace mezinárodního významu. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Nejbližší vlek s lyž. školou 300 m. V okolí je dále značné množství cyklotras a značených turistických cest. V létě Vám zdarma vyveze čtyřsedačková lanovka Vaše kola na Čertovu horu, odkud můžete využít několik vrcholových cyklotras. Je zde množství upravených běžeckých tratí. Jsou zde půjčovny kol, motorových čtyřkolek, nemotorových trojkolek, tenisové kurty, minigolfová hřiště, golf (9 jamek), přírodní koupaliště, lanové centrum, bobová dráha, dětská hřiště atd. Navštívit můžete Mumlavské vodopády, Muzea skla, myslivosti a hornictví, Pivní lázně, místní pivovar s přilehlou sklárnou, nedaleké Polsko.
TOPlist