TOPlist

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Za pronájem objektu požadujeme:
Leden až březen cena od cca 250,- Kč/osoba/noc + energie. Cena závisí na počtu osob ve skupině a délce pobytu.

Silvestrovský týden do 2.1.2020 (čtvrtek) je obsazen.

Na místě se vždy platí i spotřebované energie (plyn, voda, elektrika).
Objekt je vybaven okny s izolačnámi trojskly a úsporným kondenzačním plynovým kotlem.
Letní sezona - ceny
Léto 2020

Od cca 200,- Kč za osobu a noc. Cena závisí na počtu osob ve skupině a délce pobytu. Čím více osob ve skupině a pobyt je delší, tím je cena za osobu a noc nižší.
Období mimo sezónu - ceny
Pronájem našeho RD za víkendový pobyt (pátek - neděle) je v topné sezoně minimálně 6.500,- Kč jinak minimálně 5.000,- Kč/objekt + energie
Slevy:
Garáž pro 1 OA je zdarma. Zdarma dřevo do krbových kamen na silvestrovský týden. Po tomto termínu je dřevo zdarma do vyčerpání zásob.
Další informace:
Povlečení dáváme až na přání hostů za příplatek 80,- Kč/komplet. Příplatek za jednoho psa je 60,- Kč/den.
Ručníky nedáváme!
V hlavní sezóně jsou možné pouze týdenní pronájmy OD NEDĚLE DO NEDĚLE.
Při příjezdu vybíráme vratnou kauci na škody cca 2 000,- Kč a zálohu na placenou režii ve výši podle sezony a délky pobytu od cca 1 500,- Kč.
Klienti jsou povinni provést po sobě základní úklid objektu.
V zimním období si po dobu pronájmu objektu odklízení sněhu okolo domu zajišťují hosté sami! Prostředky k úklidu sněhu jsou na pronajímaném objektu k dispozici. Při příjezdu je zajištěno v zimním období parkování přímo u pronajímaného objektu pro cca 4 osobní automobily + garážové stání uvnitř objektu. Další parkovací místa jsou možná po jednoduchém odklizení sněhu přímo u domu.
Stravování
Ve vzdálenosti cca 70 m je nejbližší restaurace. Ve vzdálenosti 50m je prodejna COOP s potravinami s otevírací dobou od pondělí do soboty již od 06.00 hod, kde lze zakoupil všechny běžné potraviny za minimální cenu, takže lze se stravovat i velice levně přímo na objektu. Cca 400 m je pak největší místní obchod NORMA s celotýdenním provozem a cca 100 m je obchod s nápoji, tabákovými výrobky a tiskovinami s téměř nepřetržitým provozem. Jinak v místě je značné množství restaurací, barů a kaváren, heren, diskoték, pizerií atd.